Przedłużanie rzęs metodą dużych objętości to technika polegająca na aplikacji wielu cienkich, lekkich i jedwabistych rzęs syntetycznych na jedną naturalną rzęsę. Jest to bardziej zaawansowana metoda w porównaniu do klasycznego przedłużania rzęs, która pozwala uzyskać efekt pełniejszych i bardziej gęstych rzęs.

Podczas przedłużania rzęs metodą dużych objętości, stylistka rzęs używa specjalnych objętościowych wiązek rzęs, które składają się z kilku (najczęściej od 2 do 6) cienkich rzęs syntetycznych. Te wiązki są następnie aplikowane na jedną naturalną rzęsę przy użyciu specjalnego kleju. Dzięki temu procesowi można uzyskać efekt „wałów” lub „kaskad” rzęs, który nadaje oczom bardziej intensywny i kuszący wygląd.

Szkolenie z przedłużania rzęs metodą dużych objętości jest dostępne w salonie 21Lashes w Ustroniu. W trakcie szkolenia uczestnicy mogą nauczyć się wszystkich niezbędnych technik i umiejętności potrzebnych do profesjonalnego wykonywania tej metody przedłużania rzęs. Szkolenie może obejmować takie tematy jak wybór odpowiednich materiałów i narzędzi, techniki aplikacji rzęs, utrzymanie i pielęgnacja przedłużonych rzęs oraz zasady bezpieczeństwa i higieny. Szkolenie w salonie 21Lashes zapewnia możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności potrzebnych do profesjonalnego wykonywania tej popularnej metody przedłużania rzęs.

 

Kontakt
NAPISZ DO NAS

Telefon
Adres

ul. 3 Maja 44, 43-450 Ustroń